R12IE3S-OFM2
no Touch-Screen, Touch-Screen funzionamento con un dito
Built-in Panel PC for professional use Industrial Panel PC in sturdy open-frame steel sheet design Rear cover protected against contact (cage chassis) Designed for industrial applications in continuous operation Long-term availability
prezzo lordo: € 0,00
Prezzi più IVA più spese di spedizione
Tempi di consegna: su richiesta
| Numero Ordine: | 23120470 |
| Manufacturer: | WM |
| Manufacturer: | Winmate |
| series name: | WM-Serie |
| Manufacturer item number: | R12IE3S-OFM2 |
| mechanics: | Open Frame |
| dimensions width: | 30,0 |
| dimensions height: | 25,0 |
| dimensions depth: | 5,2 |
| weight: | 2,3 |
| Material housing: | Stahlblech / steel sheet |
| controls: | 2 Keys: Power, Reset |
| cooling: | lüfterlos / fanless |
| Display-diagonal (inch): | 12,1 |
| aspect ratio: | 4:3 |
| resolution: | 1024 x 768 |
| brightness: | 500 cd/m² |
| contrast: | 1000:1 |
| Display-Technologie: | LCD, LED Backlight |
| Touch-Screen or glass: | Resistive / Glas (optional) |
| Touch Interface: | USB |
| Manufacturer controller: | Premier |
| voltage input DC: | 12 V/DC |
| external power supply: | 12 V/DC, 100 - 240 V/AC, DC plug |
| HDMI: | 1 x HDMI 2.0 (optional) |
| USB: | 2 x USB 3.2 Gen2x1 (Type-A) |
| serial: | 2 x RS232 |
| Audio: | 2 x Speaker |
| LAN: | 2x 2.5 Giga LAN RJ45 |
| CPU Typ: | Celeron |
| CPU Model: | N6211 |
| CPU 64bit: | Ja |
| CPU speed: | 1,2 GHz |
| CPU cores: | 2 |
| CPU socket: | FCBGA1493 |
| RAM size (MB): | 8192 |
| Grafik Controller: | Intel UHD Graphics for 10th Generation |
| safety: | TPM 2.0 |
| SSD capacity (GB): | 128 |
| Ethernet connections: | 2 x RJ-45 |
| Ethernet data transfer: | 2 x Gigabit-LAN |
| Ethernet Controller : | 2 x Intel Ethernet Controller |
| WLAN : | Optional / optional |
| Bluetooth : | optional / optional |
| Betriebssystem: | Optional |
| operating-system language version: | deutsch / english / italian |
| operating temperatur min.: | 0°C |
| operating temperatur max.: | 50°C |
| warranty: | 24 Monate / 24 months |
* Alle Preise zzgl. gesetzl. Mehrwertsteuer zzgl. Versandkosten und ggf. Nachnahmegebühren, wenn nicht anders beschrieben