W10IE3S-EHH2
Multitouch-Screen, Projected-Capacitive (PCAP)
Multitouch Panel PC for professional use Industrial Panel PC in sturdy steel sheet design Robust aluminium front panel (IP65 protected) Flat PCAP glass front without dirt-collecting edges Designed for industrial applications in continuous operation Panelmount installation with rear holding clamps or female screw threads Long-term availability
prezzo lordo: € 0,00
Prezzi più IVA più spese di spedizione
Tempi di consegna: su richiesta
| Numero Ordine: | 23100656 |
| Manufacturer: | WM |
| Manufacturer: | Winmate |
| series name: | E-Serie HMI |
| Manufacturer item number: | W10IE3S-EHH2 |
| mechanics: | Panel Mount |
| dimensions width: | 26,7 |
| dimensions height: | 18,2 |
| dimensions depth: | 5,65 |
| weight: | 1,5 |
| Material housing: | Stahlblech / steel sheet |
| Material Front : | Aluminium / aluminum |
| protection front: | IP65 |
| colour: | schwarz / black |
| VESA-Mounting Interface: | VESA 75 x 75 mm |
| mounting: | Einbau von vorne / front installation |
| cooling: | lüfterlos / fanless |
| Display-diagonal (inch): | 10,1 |
| aspect ratio: | 16:9 |
| resolution: | 1280 x 800 |
| brightness: | 350 cd/m² |
| contrast: | 800:1 |
| Display-Technologie: | LCD, LED Backlight |
| Touch-Screen or glass: | Projected Capactive / Multi-Touch |
| Touch Interface: | USB |
| Manufacturer controller: | P-CAP Touchcontroller |
| voltage input DC: | 12 V/DC |
| external power supply: | 12 V/DC, 100 - 240 V/AC, DC plug |
| HDMI: | 1 x HDMI 2.0 (optional) |
| USB: | 2 x USB 3.2 Gen2x1 (Type-A) |
| LAN: | 2x 2.5 Giga LAN RJ45 |
| CPU Typ: | Celeron |
| CPU Model: | N6211 |
| CPU 64bit: | Ja |
| CPU speed: | 1,2 GHz |
| CPU cores: | 2 |
| CPU socket: | FCBGA1493 |
| RAM size (MB): | 8192 |
| RAM max. size (MB): | 16384 |
| Grafik Controller: | Intel UHD Graphics for 10th Generation |
| safety: | TPM 2.0 |
| SSD capacity (GB): | 128 |
| Ethernet connections: | 2 x RJ-45 |
| Ethernet data transfer: | 2 x Gigabit-LAN |
| Ethernet Controller : | 2 x Intel Ethernet Controller |
| Betriebssystem: | Optional |
| operating-system language version: | deutsch / english / italian |
| operating temperatur min.: | 0°C |
| operating temperatur max.: | 50°C |
| warranty: | 24 Monate / 24 months |
* Alle Preise zzgl. gesetzl. Mehrwertsteuer zzgl. Versandkosten und ggf. Nachnahmegebühren, wenn nicht anders beschrieben