R12IE3S-CHM2
no Touch-Screen, Touch-Screen funzionamento con un dito
Chassis Panel PC for professional use Industrial Panel PC in sturdy steel sheet housing Designed for industrial applications in continuous operation Easy installation with rear VESA mounting interface Long-term availability
prezzo lordo: € 0,00
Prezzi più IVA più spese di spedizione
Tempi di consegna: su richiesta
| Numero Ordine: | 23120471 |
| Manufacturer: | WM |
| Manufacturer: | Winmate |
| series name: | WM-Serie |
| Manufacturer item number: | R12IE3S-CHM2 |
| mechanics: | Chassis (VESA-Mounting) |
| dimensions width: | 30,3 |
| dimensions height: | 21,7 |
| dimensions depth: | 6,0 |
| weight: | 3,5 |
| Material housing: | Stahlblech / steel sheet |
| protection front: | IP65 |
| colour: | schwarz / black |
| controls: | 2 Keys: Power, Reset |
| VESA-Mounting Interface: | VESA 75 x 75 mm |
| mounting: | Tragarm-, Standfuß-, Wandmontage / Suppo |
| cooling: | lüfterlos / fanless |
| Display-diagonal (inch): | 12,1 |
| aspect ratio: | 4:3 |
| resolution: | 1024 x 768 |
| brightness: | 500 cd/m² |
| contrast: | 1000:1 |
| Display-Technologie: | LCD, LED Backlight |
| Touch-Screen or glass: | Resistive / Glas (optional) |
| Touch Interface: | USB |
| Manufacturer controller: | Premier |
| voltage input DC: | 12 V/DC |
| external power supply: | 12 V/DC, 100 - 240 V/AC, DC plug |
| HDMI: | 1 x HDMI 2.0 (optional) |
| USB: | 2 x USB 3.2 Gen2x1 (Type-A) |
| serial: | 2 x RS232 |
| Audio: | 2 x Speaker |
| LAN: | 2x 2.5 Giga LAN RJ45 |
| CPU Typ: | Celeron |
| CPU Model: | N6211 |
| CPU 64bit: | Ja |
| CPU speed: | 1,2 GHz |
| CPU cores: | 2 |
| CPU socket: | FCBGA1493 |
| RAM size (MB): | 8192 |
| RAM max. size (MB): | 16384 |
| Grafik Controller: | Intel UHD Graphics for 10th Generation |
| safety: | TPM 2.0 |
| SSD capacity (GB): | 128 |
| Ethernet connections: | 2 x RJ-45 |
| Ethernet data transfer: | 2 x Gigabit-LAN |
| Ethernet Controller : | 2 x Intel Ethernet Controller |
| WLAN : | Optional / optional |
| Bluetooth : | optional / optional |
| Betriebssystem: | Optional |
| operating-system language version: | deutsch / english / italian |
| operating temperatur min.: | 0°C |
| operating temperatur max.: | 50°C |
| warranty: | 24 Monate / 24 months |
* Alle Preise zzgl. gesetzl. Mehrwertsteuer zzgl. Versandkosten und ggf. Nachnahmegebühren, wenn nicht anders beschrieben