WNAI-E600
Automazione Industriale, PCs Embedded Edge AI
Industrial PC for professional use Industrial computer in a robust sheet steel housing Edge AI computing Designed for industrial applications in continuous operation Long-term availability
prezzo lordo: € 0,00
Prezzi più IVA più spese di spedizione
Tempi di consegna: su richiesta
| Numero Ordine: | 15000687 |
| Manufacturer: | WM |
| Manufacturer: | Winmate |
| series name: | EmbeddedLine |
| Manufacturer item number: | WNAI-E600 |
| mechanics: | Embedded-PC |
| dimensions width: | 25,0 |
| dimensions height: | 9,15 |
| dimensions depth: | 17,0 |
| weight: | 4,12 |
| Material housing: | Stahlblech / steel sheet |
| colour: | schwarz / black |
| controls: | 1 Key: Power, Reset, Recovery |
| cooling: | lüfterlos / fanless |
| CPU Typ : | Cortex |
| CPU Model : | A78AE |
| CPU speed: | 2,2 GHz |
| CPU cores: | 8 |
| RAM size (MB): | 32768 |
| RAM max. size (MB): | 65536 |
| RAM Typ : | LPDDR5 |
| safety: | TPM 2.0 |
| Digital I/O : | Ja / yes |
| SSD design: | eMMC |
| SSD max. number: | 1 |
| SSD capacity (GB): | 64 |
| USB : | 4x 3.2 Type-A, 2x 2.0,1x Micro,1x Type-C |
| LAN: | 1x 10G LAN, 1x Giga LAN |
| Seriell : | 2 x DB9 RS232/RS422/RS485 |
| SIM Card Slot : | Ja / yes |
| SD Card Slot : | Ja / yes |
| voltage input DC: | 9-36 V/DC |
| WLAN: | Optional / optional |
| operating temperatur min.: | -25°C |
| operating temperatur min.: | 60°C |
| warranty: | 24 Monate / 24 months |
* Alle Preise zzgl. gesetzl. Mehrwertsteuer zzgl. Versandkosten und ggf. Nachnahmegebühren, wenn nicht anders beschrieben